Через 7 років в Індії вироблятимуть найбільше молока в світі

Дата публікації: 13-07-2017 - 14:18

До 2026 року Індія наростить обсяги виробництва молока на 49%, про це повідомляється в сільськогосподарському огляді ФАО і ОЕСР на найближче десятиліття.

Зростання обсягів виробництва пов'язане зі збільшенням попиту на продовольство. Протягом найближчих 9 років населення на планеті збільшиться з 7,3 млрд до 8,2 млрд. Більше 56% прогнозованого приросту припадатиме на Індію, яка обійде в цьому Китай. Зростання чисельності населення в країні призведе до збільшення попиту на молочну продукцію на 54%.

Найнижчий відсоток споживання молока і молочних продуктів припадатиме на Китай і Африку на південь від Сахари.

Незважаючи на зростаючі показники споживання вершкового масла в розвинених країнах, збільшення споживання молочних продуктів не буде перевищувати 1,7% щорічно. У досліджуваний період виробництво сиру буде збільшуватися щорічно на 1,4%, сухого знежиреного молока - на 2,3%. Індія займе місце лідируючого виробника вершкового масла в перспективі, однак не зможе стати провідним експортером на світовому ринку.

Споживання молока і молочних продуктів в Океанії, включаючи Австралію і Нову Зеландію, і Азії залишатиметься низьким.

Сухе молоко залишиться самим затребуваним товаром на біржі, найменше торгувати на ринку будуть свіжими молочними продуктами.

Ukrainian

Читати ще