Cargill інвестує у виробництво штучного м'яса

Дата публікації: 31-08-2017 - 14:05

Компанія Cargill придбала частку в стартапі Memphis Meats, який розробляє технологію вирощування м'яса з самовідтворюваних клітин тварин.

Компанії Cargill, прагне до зростання портфеля білків. Це включає в себе інвестування і розвиток традиційних білкових підприємств компанії, а також вивчення нових можливостей для майбутнього зростання.

«Наша мета - надати повну корзину товарів нашим клієнтам. Наш стратегічний альянс з Memphis Meats - захоплюючий спосіб для Cargill дослідити потенціал в збільшенні сегмента культивованих м'яса білкового ринку », - повідомив керівник Cargill Protein Брайан Сайкс (Brian Sikes).

Згідно з повідомленням The Wall Street Journal, це перший випадок у світовій практиці, коли «традиційний» виробник м'яса вкладає інвестиції в тільки зароджується сектор «чистого м'яса», учасники якого заявляють, що їхня продукція краще для навколишнього середовища, ніж м'ясо, отримане відгодовування і подальшим забоєм тварин.

Нагадаємо, що чистий прибуток компанії Cargill за 2017 ФР, що закінчився 31 травня 2017 становила $ 2,84 млрд, що на 19% більше показника за 2016 ФР.

За даними прес-служби компанії Cargill

Ukrainian

Читати ще