Білорусь заборонила імпорт м'яса птиці з України

Дата публікації: 28-01-2020 - 10:36

Білорусь обмежила поставки м'яса птиці, як з України, так і з окремих регіонів Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі, на території яких зареєстровані випадки захворювання птахів високопатогенним грипом. 

З 24 січня введені тимчасові обмеження на ввезення в республіку з цих регіонів живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м'яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера. Заборона також поширюється на корми і кормові добавки з птиці, корми та кормові добавки рослинного походження (за винятком кормів для кішок і собак). Про це йдеться в повідомленні департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі. Всі раніше видані дозволи на ввезення в Білорусь такої продукції скасовані. 

Однак, є уточнення. Обмеження не поширюються на дозволи на термічнообролені шроти для виробництва комбікормів для тварин і цінних видів риб.

Також наголошується на необхідності додаткових заходів контролю щодо забезпечення біологічного захисту птахівницьких об'єктів всіх форм власності.
 

Ukrainian

Читати ще