Білорусь ввела ембарго на імпорт свиней з 8 областей України

Дата публікації: 24-07-2020 - 11:57

З 22 липня 2020 року Білорусь вводить тимчасові обмеження на ввезення на свою територію із 8 областей України живих свиней, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки. Про це повідомляє пресслужба Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду, пише agronews.ua.

Так, на території Вінницької, Волинської, Запорізької, Херсонської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Чернігівської областей України зареєстровані випадки захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней, інформує Всесвітня організація охорони здоров’я тварин.

«У зв’язку з цим з 22 липня вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусі з цих області України живих свиней, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рогокопитної і кишкової сировини, щетини, м’яса від диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин», — йдеться у повідомленні.

Обмеження введені також щодо кормів і кормових добавок для тварин рослинного і тваринного походження, в тому числі з птиці і риби.

«Дія всіх раніше виданих дозволів на ввезення даної продукції призупинена», — повідомили у департаменті.

Ukrainian

Читати ще