Білорусь планує почати експорт м'яса птиці до ЄС

Дата публікації: 29-08-2018 - 15:20

Білорусь зацікавлена прискорити сертифікацію птахофабрик, щоб почати експорт м'яса птиці і продукції з нього в Європейський Союз. Як повідомляє прес-служба уряду Білорусі, про це заявив заступник прем'єр-міністра Республіки Білорусь Михайло Русий під час зустрічі з  європейським комісаром з питань охорони здоров'я та безпеки продовольчих продуктів Вітянісом Андрюкайтісом, передає agronews.ua.

За його словами, Білорусь також розраховує в цілому на розширення переліку продукції, дозволеної до ввезення в Євросоюз, і, як наслідок, на зростання взаємного експорту та товарообігу.

Ще одне питання, піднятий на зустрічі - транзит білоруських продуктів в Калінінградську область Росії, який в даний час утруднений.

"Ми відкриті і готові вирішувати багато питань, в тому числі ті, які ставляться Євросоюзом, - по АЧС та інших напрямках", - зазначив Русий. Він нагадав, що після виявлення африканської чуми свиней в Білорусі в 2013 році були зроблені дуже жорсткі заходи для врегулювання ситуації.

У свою чергу Андрюкайтіс підкреслив прихильність до співробітництва з білоруською владою з питань, що стосуються здоров'я тварин, і запропонував посилити обмін інформацією з нагляду за станом захворюваності тварин, а також співпраця з діагностики таких захворювань.

Ukrainian

Читати ще