АТУ взяла участь в роботі профільного комітету при ВРУ

Дата публікації: 03-04-2017 - 19:06

 

15 вересня 2015 року Асоціація тваринників України взяла участь в засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Порядком денним на розгляд народних депутатів України – членів Комітету виносилося ряд законопроектів, за результатами розгляду яких ухвалено наступні рішення:

- реєстр. № 1270 від 05.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності), IIчитання

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому як Закон України;

- реєстр. № 2936 від 21.05.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про особисте селянськегосподарство" (щодо окремих прав особистих селянських господарств та органів місцевого самоврядування)», внесений народнимидепутатами України Вадатурським А.О., Мушаком О.П., Медуницею О.В., Курячим О.П.

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи  без включення його до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України;

- реєстр. № 2558а від 31.08.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі», внесений народними депутатами України Мушаком О.П., Бакуменком О.Б., Кучером М. І., КулінічемО.І., Лабазюк С.П., Мірошніченком І.В., Івченком В.Є., Кривенком В.В., Опанасенком О.В., Козаченком Л.П., Хланєм С.В.

 Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в першому читанні із скороченням терміну підготовки його до другого читання;

- реєстр. № 2304а від 06.07.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до статті 79-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення порядку формування земельних ділянок)», внесений народними депутатами України Антонищаком А.Ф., Батенком Т.І.,Мусієм О.С., Матківським Б.М., Добродомовим Д.Є., Євлаховим А.С., Горватом Р.І., Пацканом В.В.

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект відхилити;

-реєстр. № 2088а від 16.06.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до статті 255 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування води, що використовується для гідротехнічної меліорації земельних ділянок сільгосппризначення», внесений народними депутатами України Хланєм С.В., Гордєєвим А.А.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики внести на розглядВерховної Ради України пропозицію про прийняття у першому читанні  даного проекту Закону;

- реєстр. № 2108а від 17.06.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування операцій з транспортування та ввезення на митну територію живих тварин для зоопарків», внесений народним депутатом України Ільюком А. О.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики внести на розглядВерховної Ради України пропозицію про прийняття у першому читанні даного проекту Закону;

- реєстр. № 2108а-1 від 18.06.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин)», внесений народними депутатами України Кобцевим М.В., Шиньковичем А.В., Мацолою Р.М., Чекітою Г.Л., Антонищаком А.Ф.,Тригубенком С.М., Давиденком В.М. та ін.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики внести на розгляд ВерховноїРади України пропозицію про відхилення даного проекту Закону;

- реєстр. № 2136а від 19.06.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо створення стабільних умов оподаткування для залучення інвестицій у агропромисловий комплекс України», внесений народним депутатом України Левченком Ю.В.

Рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики внести на розглядВерховної Ради України пропозицію про відхилення даного проекту Закону.

Ukrainian

Читати ще