АТУ стала учасником тренінгової програми від CIPE

Дата публікації: 23-10-2018 - 10:10

Фахівці Асоціації тваринників України беруть участь у тренінгу щодо методів ефективної роботи асоціацій від Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

22-23 жовтня 2018 у Києві проходить тренінгова програма від CIPE для найбільш перспективних бізнес-асоціацій за темою «МЕТОДИ РОБОТИ ЕФЕКТИВНОЇ АСОЦІАЦІЇ», в якій беруть участь фахівці Асоціації тваринників України. 
Аби стати учасником програми, Асоціація тваринників України напередодні успішно пройшла конкурсний відбір.
Тренінг організовано для керівників найбільш перспективних бізнес-асоціацій України з метою підвищення їх стійкості і здатності більш ефективно представляти інтереси малого і середнього бізнесу. 
Головним спікером програми став відомий американський експерт Роберт Харріс, президент Центру "NonProfit" (США), викладач Інституту управління організацією Торгової палати США .
Основні теми програми: 
• Управління і структура організації
• Продуктивність і впровадження інновацій
• Стратегія роботи з членами бізнес-асоціації
• Стратегічне планування в організації
• Управління ресурсами (фінанси, бюджет)
• Коаліції бізнесу і посилення адвокаційної діяльності

Довідково: 
Роберт Харріс — Президент Центру NonProfit, США, викладач факультету Інституту управління організацією Торгової палати США. 
Має 30-річний досвід роботи з асоціаціями та торгово-промисловими палатами з питань менеджменту та корпоративного управління.
Пан Харріс працював у багатьох країнах, а саме в Омані, Йорданії, Японії, Камбоджі, Єгипті, Білорусі та інших. Роберт Харріс вивчив тисячі некомерційних організацій в США для виявлення та узагальнення найбільш позитивного досвіду їх становлення та розвитку. Він є розробником методології самовдосконалення асоціацій (Association Self-Auditing Process), яку використовують більш ніж 20 000 об’єднань в усьому світі з метою покращення свого менеджменту, розвитку інституційного потенціалу та корпоративного управління.

Ukrainian

Читати ще