АТУ разом із USAID провела для фермерів вебінар про молочну продуктивність

Дата публікації: 21-05-2019 - 16:34

16 травня 2019 року відбувся вебінар за темою “Молочна продуктивність корів. Як підвищити надої молока", організований Асоціацією тваринників України та Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

Експерт Повозніков Микола Гаврилович, доктор с.-г. наук, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України розкрив наступні теми:

? 5 складових молочної продуктивності. На що звернути увагу

? Проблеми: припиненння, подолання, попередження, прогрес

?Із чого складається собівартість молока.

?Як забезпечити максимальний результат

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=4hNoCNU4Q4Y

Нагадаємо, це вже третій вебінар, який проводить АТУ разом із Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» задля підвищення обізнаності фермерів із сучасними ефективними методами вирощування худоби.

24 квітня відбувся вебінар для виробників ВРХ за темою: «Старт вирішує майбутнє: вирощування бичків від народження до 3-місячного віку». Спікером виступила експерт Асоціації тваринників України та компанії AVA Group – найбільшого кормовиробника України, члена АТУ, Ольга Лоза.

https://www.youtube.com/watch?v=GTI5ae97juA&t=7s

 А 11 березня 2019 року експерт АТУ та AVA Group Іван Бідяк розповів про ефективні сучасні рішення у відгодівлі свиней, кормові технології, методи вирощування, та відповів на всі актуальні питання учасників в рамках вебінару за темою «Раціональне використання кормів для ефективної відгодівлі свиней у домогосподарствах».
https://youtu.be/Ui2kZt8srAU

 

Ukrainian

Читати ще