Асоціація тваринників України взяла участь у засіданні Українсько-Саудівської ділової ради

Дата публікації: 21-11-2018 - 17:56

21 листопада Асоціація тваринників України була присутня на Розширеному засіданні Українсько-Саудівської ділової ради в приміщенні Торгово-промислової палати України.

Цінність цієї зустрічі для українського бізнесу полягала в тому, що до України прибула дуже масштабна за складом делегація з Королівства Саудівської Аравії, яка представляє різногалузевий саудівський бізнес.

Серед найбільш важливих напрямів співпраці було визначено сільське господарство, де пріоритетним є: збільшення товарообігу між країнами, інвестування в створення сільськогосподарських підприємств як в Україні, так і Королівстві Саудівської Аравії, інвестування в транспортну логістику в Україні та інше.

Нагадаємо, що у вересні цього року саудівська компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment купила український агрохолдинг "Мрія" за 242 мільйони доларів.

Голова Асоціації тваринників України, Ірина Паламар прокоментувала для АТУ: «Королівство Саудівської Аравії для збільшення свого торгово-економічного потенціалу створює величезні промислові міста, в яких зацікавлений бізнес, в тому числі й іноземний, може на вигідних пільгових умовах взяти в оренду земельну ділянку під будівництво підприємства. 

Такої практики дотримується багато прогресивних країн. Цей самий досвід я практично побачила, коли відвідувала Міжнародний економічний форум в Канаді. Канадська влада готова максимально надати всі пільги, аби будувалися підприємства з залученням іноземних інвестицій.

Україна аналогічно має концентрувати увагу не лише на збільшенні товарообігу з країнами-партнерами, але й максимально сприяти залученню іноземних інвестицій в середину держави для розбудови інфраструктури та створення нових підприємств, що можливо шляхом створення подібних промислових парків».

Ukrainian

Читати ще