Асоціація тваринників України взяла участь в засіданні Аграрного комітету Верховної Ради України

Дата публікації: 03-04-2017 - 16:20

16 червня відбулось засідання Аграрного комітету Верховної Ради України, де взяла участь Ірина Паламар, президент Асоціації тваринників України. 

На засіданні було розглянуто ряд законопроектів, які подавались на опрацювання народним депутатам - членам Комітету.

За результатами розгляду було ухвалено рекомендувати прийняти Верховній Раді України такі законопроекти:

- реєстр. № 2655 від 17.04.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" (щодо зменшення адміністративного навантаження)»,  IIчитання

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому, як Закон України;

- реєстр. № 1484 від 16.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань ідентифікації та реєстрації тварин», IIчитання.

Рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти в II читанні та в цілому, як Закон України;

За результатами розгляду було ухвалено рекомендувати Верховній Раді України відхилити такі законопроекти:

- реєстр. № 1482 від 16.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодоспрощення процедури продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах, а також щодопідстав та механізму відшкодування збитків власникам землі)», внесений народним депутатом України  Насаликом І.С.

- реєстр. № 2575 від 07.04.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодомінімального розміру орендної плати)», внесений народним депутатом України Федоруком М.Т.

- реєстр. № 1227 від 03.12.2014 р. про проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації)», внесений народним депутатом України  Різаненком П.О.

- реєстр. № 1844 від 26.01.2015 р. про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про державну системубіобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації на території України ГМО та продукції, виробленої з їх застосуванням, зареєстрованих в Європейському Союзі)», внесений народним депутатом України Вадатурським А.О.

Ukrainian

Читати ще