«Ашан Україна» за сприяння Мінагрополітики запускає проект «Фермерські товари»

Дата публікації: 04-05-2017 - 18:01

Міністерство аграрної політики та продовольства України сприятиме розвитку нового проекту «Фермерські товари», розробленого гіпермаркетом «Ашан Україна» для малих та середніх фермерів.

Про це повідомила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба відомства.

«Підтримка малого та середнього виробника в Україні є пріоритетом для Мінагрополітики сьогодні. В рамках проекту головну перевагу матимуть саме невеликі українські фермерські господарства, які виробляють якісні продукти, в тому числі перероблені та готові для продажу в супермаркеті. Безумовно, це стане перспективних шляхом виходу малого та середнього виробника на мережі супермаркетів, а це ― стабільний канал збуту продукції для агробізнесу, а значить і стабільна виручка і прибуток», ― підкреслила Трофімцева.

Так, старт «Фермерських товарів» запланований на жовтень 2017 року з пілотного проекту в Київський області. Головна мета пілоту ― відкриття нової торговельної точки, де реалізовуватиметься якісна та свіжа продукція, що виробляється українськими малими та середніми фермерами з регіону.

Серед головних критеріїв відбору виробників-учасників, наприклад, виробництво продукції без ГМО та використання гормонів росту. Також тварини повинні міститись у максимально природних умовах, а виробники мають суворо дотримуватись санітарних норм. Представники проекту особисто перевірятимуть всі умови та якість виробництва на фермерських господарствах.

До груп продуктів, в закупівлі яких «Ашан» зацікавлений в рамках даного проекту, належать, наприклад: свіже м'ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко та кисломолочні продукти, сир, яйця, олія, мед, кондитерські вироби, а також джеми та варення.

Також виробники-учасники мають надати накладні та пакет документів, які підтверджують якість продукції: декларація виробника, свідоцтво якості, карантинне та фітосанітарне свідоцтво та інші.

За словами представників гіпермаркету, умови співпраці для фермерів пропонуються вигідні.

Джерело

Ukrainian

Читати ще