яловичина

 • В Україні подорожчали яловичина, цукор і ковбаси

  З початку липня в Україні подорожчали яловичина, цукор і ковбаси. Про це свідчать дані інфляційного барометра, станом на 10 липня, передає УНН. 

  Дата: 11 - 07 - 2018
 • ФАО: світові ціни на яловичину і курятину знизилися

  Середнє значення Індексу цін на м'ясо ФАО склало в червні 169,8 пункту, що трохи (на 0,3%) вище травневого показника, але на 3,3% нижче в порівнянні з рівнем червня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба ФАО, передає agravery.com.

  Дата: 09 - 07 - 2018
 • Чергова перемога Асоціації тваринників України: ринок Туреччини відкрито для української яловичини

  Держпродспоживслужба та компетентний орган Республіки Туреччина погодив ветеринарний сертифікат здоров’я для свіжого, охолодженого, замороженого м’яса в тушах/м’яса обвалки великої рогатої худоби, призначеної для екcпорту до Туреччини з України.

  Дата: 09 - 07 - 2018
 • Аналіз ринку яловичини України

  Яловичина займає третє місце за часткою у виробництві основних видів м'яса в Україні. Найбільше в нашій країні випускається м'яса птиці. Продукція вітчизняних птахофабрик користується попитом як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Українська свинина практично повністю забезпечує внутрішній ринок. Її експортний потенціал обмежений через поширення АЧС. Яловичина є найдорожчим і трудомістким видом м'яса. Вона займала в 2017 році всього 5,2% в обсязі українського м'ясного випуску, повідомляє pro-consulting.ua.

  Дата: 04 - 07 - 2018
 • В Україні – найдешевше у світі м’ясо, – дослідження

  Україна – на першому місці в рейтингу 52-х країн світу із найдоступнішим м’ясом птиці та однин із лідерів із найнижчою ціною на свинину та яловичину. Про це свідчать дані британського видання The National Provisioner, яке спеціалізується на аграрній тематиці, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 22 - 06 - 2018
 • Експорт яловичини та свинини падає, курятини та ковбас росте

  Поставки на зовнішні ринки за 4 місяці поточного року зросл лише у сегменті курятини та ковбасних виробів, про це йдеться у матеріалі аналітичного департаменту Ради з питань експорту продовольства (UFEB). Так, загальна вартість експортних поставок яловичини свіжої або охолодженої за січень-квітень поточного року становила $10,5 млн. Головним покупцем цього сегменту м’яса і в поточному році залишилась Білорусь – 99,12% від усього обсягу експорту із загальною вартістю $10,5 млн, повідомляє landlord.ua.

   

  Дата: 30 - 05 - 2018
 • В Україні подешевшали цукор, олія та курятина

  З початку року в Україні подешевшали цукор, олія та курятина. Про це свідчать дані інфляційного барометра, станом на 7 травня, передає УНН.

  Дата: 08 - 05 - 2018
 • Україна зможе експортувати м'ясо до Катару

  Арабська держава погодила ветеринарні сертифікати для української продукції тваринництва.

  Дата: 15 - 05 - 2018
 • Україна отримала право експорту яловичини до Туреччини

  Україна отримала право експорту яловичини до Туреччини. Про це повідомляє офіційний сайт Держпродспоживслужби.

  Дата: 15 - 05 - 2018
 • За рік українське сало подорожчало на 71%

  Експерти Української Асоціації постачальників торговельних мереж дослідили темпи зростання вартості "м'ясного кошика" українця за рік. Рекордсменами зі зростанням цін стали сало і свинина. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова Асоціації Олексій Дорошенко, передає УНН.

  Дата: 22 - 05 - 2018