агропродукція

 • Аргентина зацікавилася українською аграрною продукцією

  Сторони обговорили можливість розвитку двостороннього співробітництва, зокрема, перспективи експорту з України коллагеновой оболонки в рамках інспекційного візиту представників профільного аргентинського відомства в Україну. Аргентина вивчає можливість імпорту харчових продуктів з України, а також активізації двостороннього співробітництва, повідомляє прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і прав захисту споживачів.

  Дата: 29 - 11 - 2018
 • За вісім місяців 2018 року Україна експортувала аграрну продукцію до країн ЄС на $3,6 млрд

  За результатами січня-серпня 2018 року товарообіг товарами аграрної та харчової промисловості між Україною та країнами Європейського Союзу досяг $5,4 млрд, що на $330 млн більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому експорт української продукції АПК до ринків ЄС перевищив $3,6 млрд. Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 01 - 10 - 2018
 • Вийшла графіка про ключові ринки експорту агропродукції за 2016-2018 роки

  На сайті АgroРolit.com вийшла графіка про ключові ринки експорту агропродукції за 2016-2018 роки. Дивіться далі за посиланням тут.

  Дата: 28 - 09 - 2018
 • За 6 місяців 2018 року український агроекспорт становив $8,6 млрд, - Ольга Трофімцева

  За результатами січня-червня 2018 року український аграрний експорт становив $8,6 млрд. Загальний зовнішньоторговельний обіг продукції АПК досяг $11,3 млрд, що більше на 3,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, та становить 23% від загального зовнішньоторговельного обігу України. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 27 - 08 - 2018
 • У 2018 році аграрії реалізували на 7,4% більше продукції

  Обсяг реалізованої аграрними підприємствами власно виробленої продукції в січні — травні 2018 року, порівняно з відповідним періодом 2017 року, збільшився на 7,4%.  Про це повідомляє сайт Державної служби статистики України, передає agropolit.com.

  Дата: 19 - 07 - 2018
 • Український аграрний експорт до країн ЄС за п’ять місяців поточного року склав майже $2,3 млрд

  За січень - травень 2018 року зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС збільшився на 7,8%, порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав майже $3,4 млрд, з яких $2,3 млрд - це експорт українських аграрних та харчових продуктів на ринки ЄС. Позитивне сальдо в двосторонній торгівлі за цей період становить $1,1 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

  Дата: 16 - 07 - 2018
 • Українські сільгоспкооперативи виробляють 1% усієї агропродукції

  В Україні є великий потенціал для розвитку кооперації в АПК, оскільки сьогодні вітчизняні сільськогосподарські кооперативи виробляють лише 1% від усієї сільгосппродукції. Про це в інтерв’ю Аgravery.com розповів народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк.

  Дата: 04 - 07 - 2018
 • Японія – серед пріоритетних ринків для експорту української агропродукції

  Сьогодні Японія знаходиться серед пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української аграрної та харчової продукції. І успішне освоєння цього ринку вимагає спільної системної роботи бізнесу і Уряду. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час свого вітального слова на бізнес-сніданку «FOODEX JAPAN - ворота в Азію: на шляху до національного павільйону», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 21 - 06 - 2018
 • Товарообіг агропродукцією між Україною та Німеччиною збільшився майже на 50%

  Товарообіг аграрними і харчовими товарами між Україною та Німеччиною у січні-квітні 2018 року зріс на 49%, або на 79,6 мільйона доларів, до 239,039 мільйона доларів. Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева, повідомляє Уніан.

  Дата: 15 - 06 - 2018
 • Україна вичерпала шість квот на безмитний експорт агропродукції до ЄС

  Україна станом на 17 квітня 2018 року повністю використала шість квот на безмитний експорт у рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС, зокрема на мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, а також пшеницю й кукурудзу. Про це повідомляє agropolit.com.

  Дата: 19 - 04 - 2018