Аграрний комітет розглянув проекти законів про страхування сільгосппродукції

Дата публікації: 23-01-2018 - 16:08

На засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин народні депутати розглянули проект Закону України про внесення змін до Закону №6355 та альтернативний проект закону № 6355-1 «Про державну підтримку сільськогосподарського страхування».

Про це повідомляє apk-inform.com.

Згідно з повідомленням, обидва законопроекти спрямовані на посилення захисту майнових інтересів сільськогосподарських товаровиробників і забезпечення стабільності виробництва аграрної продукції.

Відзначається, що закон «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» передбачає існування Аграрного страхового пулу як єдиного добровільного об'єднання страховиків, які здійснюють страхування сільськогосподарської продукції з державною фінансовою підтримкою.

У той час як Закон «Про державну підтримку сільськогосподарського страхування» передбачає реформування поточної моделі державної підтримки сільськогосподарського страхування шляхом утворення Державного агентства сільськогосподарського страхування як юридичної особи публічного права, створеного в організаційно-правовій формі установи, для виконання функцій і завдань у сфері сільгоспстрахування, визначених законом.

Згідно з повідомленням, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про державну підтримку сільськогосподарського страхування № 6355-1, а проект Закону України про внесення змін до Закону України про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою № 6355 відхилити.

Ukrainian

Читати ще