Аграрії пропонують створити Раду громадського контролю над розподілом дотацій

Дата публікації: 03-04-2017 - 22:33

На заміну спеціальному режиму сплати ПДВ для аграріїв прийшов механізм дотацій. Тваринники та інші товаровиробники хочуть чітко розуміти, як відбуватиметься процес виплати коштів? 

Який механізм розподілу застосовуватиметься? Яка методика ляже в основу? Хто остаточно прийматиме рішення про виділення грошей? Чи буде мінімізовано «ручне» втручання? Та інші питання. Але основний момент – це прозорість розподілу грошей.

Тому Асоціація тваринників України пропонує запровадити механізм контролю використання державних коштів та виплати дотацій. Ми ініціюємо створення Ради громадського контролю, що візьме на себе функцію об’єктивного моніторингу процесу виділення коштів та діяльності чиновників. Відкритого листа з такою ініціативою направляємо до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Дуже сподіваємось, що створення такого наглядового органу стане прикладом запровадження кращих європейських практик контролю використання державних фінансів, забезпечить публічність процесу та стане реальним прикладом участі громадськості у процесі ухвалення та реалізації державної фінансової політики.

Закликаємо усі небайдужі організації, підприємства, товаровиробників та експертів долучитись до ініціативи Асоціації та стати активним учасником процесу громадського контролю.

1

 

Ukrainian

Читати ще