the agrarian sector

 • Агросектор – одна із сфер, в яку українці інвестують за кордоном найбільше коштів

  Українці інвестують за кордоном у харчові компанії, агрокомпанії і компанії гірничопромислового комплексу. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив економічний експерт Борис Кушнірук, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 01 - 10 - 2018
 • Інвестиції в аграрний сектор України за перше півріччя зросли на 10%

  У січні-червні 2018 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 206,9 млрд грн капітальних інвестицій, що на 26,5% більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017 року, передає agronews.ua.

  Дата: 28 - 08 - 2018
 • Україна та Саудівська Аравія прагнуть активізувати економічне співробітництво

  Офіційні дипломатичні відносини між Україною і Королівством Саудівська Аравія почалися в 1993 році з підписання Угоди про встановлення дипломатичних відносин. Через 3 роки Україна відкрила своє посольство в місті Ер-Ріяд. А в 2009 році посольство Саудівської Аравії відкрилося в Києві, повідомляє uatv.ua.

  Дата: 17 - 07 - 2018
 • У четвер ВР розгляне ряд важливих для АПК законопроектів

  У четвер 5 липня 2018 року Верховна рада України розгляне ряд важливих для агросектору країни законопроектів. Про це повідомив народний депутат, заступник голови Аграрного комітету Олександр Бакуменко на своїй сторінці у мережі Facebook, за інформацією agravery.com.

  Дата: 03 - 07 - 2018
 • Щоб протистояти монополіям, необхідно розвивати кооперативи

  Розвиваючи кооперативний рух, ми створимо потужну конкуренцію, завдяки чому зможемо протистояти монополіям та диктату цін. Про це повідомляє генеральний директор і засновник Української асоціації постачальників торговельних мереж, депутат Київської обласної ради Олексій Дорошенко в ексклюзивному інтерв’ю «У липні ми очікуємо зменшення цін на низку продуктів, а не інфляцію» для AgroPolit.com.

  Дата: 25 - 06 - 2018
 • Птахам гроші не потрібні

  Скоротити державний борг можна у три кроки, вважає Юлія Тимошенко. Одним з таких кроків має бути скорочення дотацій на окремі галузі аграрного бізнесу, зокрема — птахівництво. Про це лідерка партії «Батьківщина» заявила у Києві під час дискусійної платформи «Новий економічний курс» на Форумі «Новий курс України», повідомляє kurkul.com.

  Дата: 18 - 06 - 2018
 • Торік в агросектор інвестували більше, ніж в докризовий період 2013 року

  Прирости капітальних інвестицій в аграрний сектор економіки України у січні - грудні 2017 року залишалися високими і склали порівняно з відповідним періодом 2016 року 30,7%. Про це поінформувала старший науковий співробітник відділу інвестиційного та матеріально-технічного забезпечення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Вероніка Нечитайло.

  Дата: 22 - 03 - 2018