Африканську чуму свиней виявили в чотирьох областях України

Дата публікації: 03-12-2018 - 16:36

Випадки африканської чуми свиней зафіксовані в Закарпатській, Миколаївській, Донецькій та Київській областях.

Фахівці ветеринарної медицини України зареєстрували чергові випадки вірусного захворювання тварин - африканської чуми свиней (АЧС) у Закарпатській, Миколаївській, Донецькій та Київській областях. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомляє прес-центр Держслужби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно з інформацією головних управлінь Держпродспоживслужби, у зазначених областях з 22 до 28 листопада було зареєстровано чотири випадки захворювання на африканську чуму свиней. Діагноз АЧС був підтверджений лабораторними дослідженнями.

"В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС", - доповіли контролери.

Раніше новий випадок захворювання на африканську чуму свиней фахівці ветеринарної медицини України зареєстрували в Київській області.

Перед цим фахівці ветеринарної медицини України зареєстрували чергові випадкинебезпечного вірусного захворювання тварин - африканської чуми свиней - у Київській, Херсонській та Миколаївській областях.

Ukrainian

Читати ще