Члени Асоціації тваринників України

Члени Асоціації мають право:

  1. Обирати та бути обраними до керівних та контрольних органів Асоціації;

  2. Вносити на розгляд органів управління Асоціації пропозиції з питань діяльності Асоціації, брати участь в обговоренні цих питань на Загальних зборах;

  3. Брати участь в голосуванні на Загальних зборах з питань, винесених на розгляд Загальних Зборів;

  4. Користуватися всіма науково-технічними розробками, власником яких є Асоціація.

  5. Отримувати повну інформацію про діяльність Асоціації, в тому числі знайомитись з річними балансами, звітами Асоціації про її діяльність;

  6. Позбутись членства в Асоціації на умовах і в порядку, передбаченому Статутом Асоціації.

Члени Асоціації:

  1. Фермерське господарство «НОВИЙ РІВЕНЬ» (Закарпатська обл.)
  2. Фермерське господарство «ГАРМОНІЯ ПЛЮС» (Дніпропетровська обл.)
  3. Приватне агропромислове підприємство «ГОРОДЕНКАПЛЕМСЕРВІС» (Івано-Франківська обл.)
  4. ТОВ «ТАРУТИНСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (Одеська обл.)
  5. Сільськогосподарське приватне підприємство «ВИШЕНЬКИ» (Волинська обл.)
  6. ТОВ «ВІДРОДЖЕННЯ АГРО ЛТД» (Волинська обл.)
  7. Фізична особа-підприємець Шнайдрук Дмитро Станіславович (Вінницька обл.)
  8. Фізична особа-підприємець Куцик Микола Михайлович (Івано-Франківська обл.)
  9. ТОВ «АгроВет Алантик» (Чернігівська обл.)
  10. ТОВ «Фідленс-Україна» (Чернігівська обл.)
  11. ТОВ «Атлантик-Дейрі» (Чернігвська обл.)
  12. ТОВ «Агробізнес консалт» (м. Київ)
  13. Приватне підприємство "Уляна" (Миколаївська обл.)
  14. СТОВ "Нива" (Кіровоградська обл.)
  15. Приватне підприємство "Дзюба" (Луганська обл.)
  16. Приватне підприємство "Орихівський" (Тернопільська обл.)
  17. СТОВ "Симиреньківське" (Черкаська обл.)
  18. Приватне підприємство "Ткаченко" (Миколаївська обл.)
  19. Фермерське господарство "Престиж Агролюкс" (Черкаська обл.)
  20. СТОВ "Відродження" (Черкаська обл.)
  21. Фізична особа підприємець Токарєв Володимир Анатолійович (Луганська обл.)
  22. Фізична особа підприємець Нескромний Геннадій Олександрович (Луганська обл.)
  23. ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Шупики" (м. Київ)
  24. ТОВ "Аграрний інвестиційний союз" (Київська обл.)
  25. ТОВ "Престо-капітал" (Кіровоградська обл.)
  26. Фізична особа підприємець Сербунов Віктор Павлович (Миколаївська обл.)
  27. Фізична особа Тесленко Олександр Володимирович (Одеська обл.)
  28. Сільськогосподарський виробничий кооператив "Росія" (Одеська обл.)
  29. ТОВ "Арцизька м'ясна компанія" (Одеська обл.)
  30. Приватне підприємство "Ткаченко Олександр Вікторович" (Миколаївська обл.)
  31. Державне підприємство "Дослідне господарство "Відродження" (Запорізька обл.)
  32. Фермерське господарство "Верітас-Агро" (Чернігівська обл.)
  33. ФОП Панчук Андрій Васильович (Вінницька обл.)
  34. ФОП Куляша Андрій Єстафійович
  35. ПП Курочкіна Альбіна Володимирівна (Чернівецька обл.)
  36. ПСП "Денихівка" (Київська обл.)
  37. ДП ДГ "Шевченківське" (Київська обл.)
  38. ТОВ "Агро Дібрівка" (Київська обл.)
  39. ФОП "Нафанець Сергій Вікторович" (Дніпропетровська обл.)
  40. ТОВ "Укр-Поль-2005" (Тернопільська обл.)
  41. ФОП Тернівська Ірина Михайлівна (Івано-Франківська обл.)
  42. ТОВ "Агро-Инвест" (Донецька обл.)
  43. ФГ "Максагро" (Луганська обл.)
  44. ТОВ "Єдність" (Донецька обл.)
  45. ТОВ "Крам Агро Світ" (Донецька обл.)
  46. ТОВ "Урожай" (Донецька обл.)
  47. ТОВ "Український бекон" (Донецька обл.)
  48. ПП "ФВ" (Харківська обл.)
  49. Видавництво "Агро-Прес" (Журнал "Корма та факти")
  50. ТОВ М’ясокомбінат «Ювілейний» (Дніпропетровська обл.)
  51. Лубенське племпідприємство (Полтавська обл.)
  52. ТОВ «Еко-парк» (м. Миколаїв)
  53. ПП «Ростислав і К» (Одеська обл.)
  54. ТОВ «АФ Зарічний» (Дніпропетровська обл.)
  55. ДП ДГ «Дніпро» Інституту с/гстепової зони НААН (Дніпропетровська обл.)
  56. ТОВ «Украгрохім» (Дніпропетровська обл.)
  57. СФГ «Міміг» (Полтавська обл.)
  58. ТОВ «ПЖК-Запоріжжя» (Запорізька обл.)
  59. ТОВ «Подільський господар» (м. Хмельницький)
  60. Фермерське господарство «Ліра-Агро» (Київська обл.)
  61. ТОВ «Еневір» (Черкаська обл.)
  62. ТОВ «Чорнобайпродсервіс» (Черкаська обл.)
  63. ПП «СІГМА» (Дніпропетровська обл.)
  64. ТзОВ "Бучачагрохлібпром" (Терноаільська обл.)